UBEZPIECZENIA

ubezpieczenie komunikacyjne

ubezpieczenie majątkowe

ubezpieczenie firmy

ubezpieczenie zdrowotne

ubezpieczenie rolne

 

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

 

     Każdego dnia może dojść do niespodziewanych zdarzeń losowych, które mogą się przytrafić każdemu z nas. By choć częściowo uchronić się przed skutkami, najczęściej finansowymi, niespodziewanej kolizji drogowej, zniszczenia mienia (samochodu, domu, mieszkania, bagażu czy upraw) bądź wypadków, które mogą nam się przydarzyć na drodze czy w podróży, warto się ubezpieczyć. Polisa ubezpieczeniowa gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Poszkodowany mimo doznanych szkód ma zapewnioną ochronę swojego zdrowia, a niekiedy i życia, oraz majątku. To zakład ubezpieczeniowy zajmuje się oceną szkód, organizacją pomocy podczas wypadku, wypłatą odszkodowań. Ubezpieczony nie pozostaje w tym trudnym dla siebie czasie sam ze swoim problemem. Firma ubezpieczeniowa przejmuje obowiązek zagwarantowania ubezpieczonemu należnych mu, wynikających z zawartej polisy, świadczeń.

 

      Jeśli chcieliby Państwo ubezpieczyć siebie lub swój majątek, zapraszam do kontaktu (telefonicznego, mailowego) i skorzystania z naszych usług. Chętnie umówię się na niezobowiązujące spotkanie aby zapoznać Państwa ze szczegółami oferty.

       Oferujemy produkty ubezpieczeniowe najbardziej znanego, sprawdzonego i wiarygodnego w Polsce towarzystwa ubezpieczeniowego jakim jest PZU.

 

Kontakt z agentem

tel. 502-411-550

email: ubezpieczenia@dpauto.pl


Nasza praca